Я вже зареєстрований

Перейти до списку Ваших полів

Я ще не реєструвався

Ви хочете стежити за своїми полями за допомогою AGROTEMPO? Зверніться за допомогою до представників MAS Seeds!

Nutriplus

Nutriplus

Програма NUTRIPLUS спрямована на допомогу тваринникам у підвищенні поживної цінності їхніх кормів.

 

Комплексний супровід галузі кормовиробництва

Nutriplus description

 
 

 

Елітні продукти

MAS Seeds постачає насіння кормових культур та суміші кормових трав з високим потенціалом продуктивності,  що адаптовані до різних потреб та ситуацій:

Насіння кукурудзи

Гібриди кукурудзи на силос: портфоліо високопродуктивних гібридів для отримання різних типів високоякісного силосу з необхідними кормовими параметрами.

Дізнатися більше

Насіння люцерни

Люцерна: елітні європейські сорти з дуже високим потенціалом урожайності та вмістом протеїну та цінними агротехнологічними властивостями.

NutriGrass

NutriGrass: лінійка насіння сумішей кормових трав для максимального збільшення вмісту протеїну в раціоні.

 

Мікробіологічні добавки та кормові культури

Мікробіологічні кормові добавки нового покоління для закладання якісного силосу, та корнажу з кукурудзи, сінажу та силосу з люцерни і кормових трав.

Підвищення ефективності вирощування кормових культур у вашому господарстві

Програма NUTRIPLUS створена, щоб допомогти виробникам молока та галузі м'ясного тваринництва підвищити ефективність вирощування кормових культур та сприяти заготівлі якісних кормів. Програма складається з комплексу консультацій та послуг, що передбачають 4 етапи: діагностика якості кормів та обстеження стану силосу в силосних сховищах тваринницьких господарств, поради щодо вибору гібридів кукурудзи на силос, люцерни, сумішей кормових трав NutriGrass,  агротехнологічні консультації щодо вирощування від посіву до збору врожаю, а також нові спеціалізовані цифрові інструменти підтримки прийняття оперативних рішень щодо використання готових кормів.

 

Експертні сервіси та інструменти

Наші експерти з агрономії спираються на нашу спеціальну програму досліджень та розробок, яка поєднує випробування та досліди у господарствах, щоб надавати адаптовані до умов господарств рекомендації та послуги відповідно до чотирьох етапів:

 

  1. Перевірка стану кормів, що використовуються в господарстві.
  2. Вибір кормових культур та гібридів (сортів), які найкраще підходять для створення  ефективного раціону годівлі тварин з огляду на умови господарства.
  3. Розробка адаптивних технологій вирощування кормових культур та їх реалізація.
  4. Оптимізація збирання, заготівлі та зберігання кормів.

Nutriplus_texte.jpg