Я вже зареєстрований

Перейти до списку Ваших полів

Я ще не реєструвався

Ви хочете стежити за своїми полями за допомогою AGROTEMPO? Зверніться за допомогою до представників MAS Seeds!

Наші цінності

Наші цінності

Цінності, що роблять нас унікальними

Відданість справі

Ми маємо глибоку прив’язаність галузі сільського господарства, землі,  насіння, що з неї проростає. Це пристрасне захоплення своєю справою забезпечує постійне занурення в роботу та довготривалі стосунки з нашими клієнтами та партнерами, за будь-яких випробувань.

 

Командний дух

Наше походження з кооперативу, постійне відчуття задоволення від того, що працюєш та стаєш більш ефективним саме у колективі,  об’єднуюче почуття солідарності у протистоянні складним викликам, є нашою справжньою силою.

 

Повага

Поважати іншого, вміння вислухати кожного, зрозуміти потреби та бажання наших клієнтів, партнерів, співробітників, яким би не було їхнє походження чи культура – це визначальний елемент нашого світогляду.

 

Пошук нових викликів

Нові продукти, нові рішення, нові ринки… Ми підтримуємо індивідуальні та колективні ініціативи. Виклики для нас – це наша рушійна сила.

 

TEAM%20Photo%20shooting%20(53)_0.jpg

Інновація

Створювати нові  високопродуктивні гібриди - це покликання наших дослідників. В генетиці та агрономії ми постійно винаходимо нові практики та докладаємо усіх зусиль в цьому напрямку, щоб приносити нашим клієнтам додану вартість.

Сталий розвиток

Бути аграрієм означає вирощувати майбутнє.  Ми розвиваємо з нашими клієнтами та партнерами стосунки довіри, що базуються на спільному баченні довготривалого розвитку рентабельного і сталого сільського господарства.