Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Директор публікації: Жак Гройсон - MAS Seeds- BP27 40001 Mont de Marsan Cedex - Вся персональна іменна інформація, фотографії та інші дані зберігаються та використовуються виключно для професійних потреб. Вони обробляються відповідно до нашої політики захисту та обробки персональних даних та з дотриманням чинного законодавства.

 

Нагадуємо, що  Закон Французької Республіки N°78-17 від 6 січня 1978 р. LOI INFORMATIQUE ET LIBERTES (про Інформатику та Свободи), із змінами від 2004  надає вам право перегляду, змін та видалення будь-яких персональних даних, наданих нам. Ви можете застосувати це право та отримати інформацію про вас, надіславши електронний запит нашому юристу з цифрового права на наступну адресу: CIL@maisadour.com або поштою на адресу Maïsadour - Catherine ZACCARINI - CIL - B.P.27 - 40001 MONT-DE-MARSAN CEDEX

 

Інформація, цифри та результати в цілому ( досліди, розрахунки...) надані орієнтовно: щоб отримати детальну інформацію звертайтесь до Бурчін ДІЛЬЧІ за номером +33 55 805 83 17.