Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Партнерство Mas Seeds та NSIP

Партнерство Mas Seeds та NSIP

By Burcin Dilci - Увімкнено 02.12.2020

Новини про стратегічне партнерство

Mas Seeds і Nature Source Improved Plants NISP об'єднали зусилля в довгостроковому співробітництві з селекції кукурудзи.

Сьогодні MAS Seeds та Nature Source Improved Plants оголосили про створення довгострокового партнерства у галузі досліджень. Ця стратегічна співпраця отримає переваги від досвіду обох сторін для подальшого прискорення застосування селекційних технологій. Спочатку партнерство буде зосереджене на селекції кукурудзи, але в майбутньому може розширитися на інші культури.

MAS Seeds та NSIP працюватимуть разом для вдосконалення застосування інтегрованого пакету технологій та послуг селекції NSIP. Співпраця поєднуватиме добре налагоджені селекційні програми, створення банку плазми, мережі випробувань і прогнозну аналітику MAS Seeds та NSIP із всестороннім набором обчислювальних технологій селекції та досвідом створення нових гібридів. Це нове партнерство розширює та поглиблює відносини між двома компаніями, які тривають вже більше 6 років.

Завдяки спільній технологічній платформі обидві компанії мають на меті подальший розвиток інтелектуальних технологій селекції, щоб швидше та точніше виводити генетичні інновації на світовий ринок та допомогти фермерам збільшити продуктивність вирощування. Це буде здійснено за рахунок підвищення темпів генетичного вдосконалення, впорядкування та оптимізації витрат на дослідження та розробку.

Стівен Танкслі, директор із технологій NSIP: "NSIP має намір надати як свої знання, так і вдосконалені аналітичні інструменти у партнерстві з MAS Seeds для розробки ефективніших гібридів кукурудзи на благо фермерів та споживачів у всьому світі".

Міхаель Фурне, керівник відділу досліджень і розробок MAS Seeds: «Ми раді об’єднати наші зусилля в селекції. Це партнерство дозволить нам створювати нові гібриди у поєднанні генетичних зародкових плазм обох компаній, для того щоб відповідати новим викликам сталого сільського господарства".

Відомості про Nature Source Improved Plants (NSIP):

Створена в 2006 році, Nature Source Improved Plants (NSIP) - це компанія з представництвами в Нью-Йорку, США та Чіапасі, Мексика, що веде свою діяльність по збереженню, оцінці та використанню природних генетичних ресурсів для створення високоефективних рослинних матеріалів та доданої цінності і ефективності завдяки інноваційним передовим технологіям світового співробітництва. NSIP орієнтована на максимізацію генетичних показників за допомогою унікальних технологій селекції, заснованих на геноміці, операційних дослідженнях та інших областях науки. Передові генетичні та селекційні технології NSIP призвели до значного підвищення продуктивності та якості різноманітних польових, овочевих, багаторічних та однорічних культур, мінімізуючи витрати на дослідження. NSIP також орієнтована на розробку високопродуктивних та високоточних методів селекції in vitro для задоволення потреб виробників.

Керівництво: Суреш Прабхакаран (головний операційний директор), Альфонсо Ромо-молодший (генеральний директор)

Відомості про Mas Seeds:

MAS Seeds є дочірньою компанією MAÏSADOUR Group на південному заході Франції. Завдяки 70-річному досвіду в насінницькому бізнесі, сьогодні MAS Seeds зосереджується на трьох основих напрямках: селекція гібридів (кукурудза, соняшник та озимний ріпак), виробництво насіння та комерціалізація. Як один з провідних європейських виробників гібридного насіння, компанія володіє 25000 га виробничих потужностей, що становить 2,5 мільйона мішків насіння (кукурудза, соняшник, озимий ріпак, люцерна, сорго, зернові та корми), при цьому дві третини виробництва виробляється в Південно-Західній Франціяї. MAS Seeds має 13 дочірніх компаній, оборот яких становить 85% від загального і отриманий за межами Франції в 50 країнах Європи, Африки, Азії та Америки. У 2019/20 фінансовому році близько 700 штатних працівників, що працюють у 23 країнах, створили близько 155 мільйонів євро обороту, з яких 12% було інвестовано в дослідження та розробку. Місія MAS Seeds полягає у забезпеченні високоякісного насіння та інноваційних рішень, які допоможуть фермерам у збільшенні вартості своєї продукції та сталому господарюванні.

Керівництво: Майкл Фурно (керівник досліджень і розробок), Жак Груазон (генеральний директор) та Жан-Люк Кейпс (голова).

Інші новини