Я вже зареєстрований

Перейти до списку Ваших полів

Я ще не реєструвався

Ви хочете стежити за своїми полями за допомогою AGROTEMPO? Зверніться за допомогою до представників MAS Seeds!

фото

Французька кооперативна група MAЇSADOUR була створена в 1936 році сільгоспвиробниками для обслуговування потреб сільгоспвиробників. Навіть сьогодні всі члени правління кооперативу є сільгоспвиробниками. Насіннєва філія кооперативу була створена у 1949 році, через кілька років після заснування сільськогосподарського кооперативу у Південно-Західному регіоні Франції. Наші амбіції були великими: створювати нові гібриди кукурудзи, виробляти та продавати високоякісне насіння на французькому ринку, що тоді активно зростав. Через 80 років ми продовжуємо втілювати в життя мрії та амбіції, з яких колись починали. Сьогодні ми стали міжнародною компанією, яка працює не лише з гібридами кукурудзи, але й з такими культурами, як соняшник, ріпак, люцерна та багато інших. Нашому насіннєвому бренду знадобилось нове ім’я, яке поєднує в собі зв’язок з нашим корінням, наш розвиток на міжнародному рівні та в багатьох напрямках.

Відтепер імідж нашої компанії представлятиме новий бренд MAS Seeds. Він стане символом нашої приналежності до кооперативної групи MAЇSADOUR та нашого прагнення розвиватися як в нашому рідному регіоні, так і на міжнародному рівні. Наш новий логотип з’являється з землі, як рослини, що виростають з нашого насіння. Ми знаємо, звідки і куди ми йдемо, і наші амбіції дуже сильні.

Новий логотип втілює інновацію. Насінина в середині літери “a” відображує основу нашої професії, але також репрезентує наш шлях до майбутнього. Синій та помаранчевий кольори підкреслюють зв’язок з нашим головним акціонером – кооперативною групою MAЇSADOUR. І, нарешті, наш логотип доповнює новий слоган “UNITED TO GROW”. Він нагадує про важливість співпраці та кооперації для створення інновацій, для розвитку на міжнародному рівні, і закликає зростати разом, об’єднавшись навколо засадничих цінностей нашого кооперативу.

Починаючи з 1936 року, ми запрошуємо до роботи своїх власних дослідників та фахівців. Разом ми забезпечуємо поєднання світу сільського господарства з науковими дослідженнями, щоб вести наші проекти до успіху, маючи за головну мету постійний розвиток більш рентабельного і сталого сільського господарства. Це перший каталог MAS Seeds. Ми з гордістю представляємо вам нашу високоякісну генетику та наші інноваційні рішення, щоб допомагати сільгоспвиробникам розвивати ефективність їхнього виробництва, а також зберігати та примножувати цінність землі, на якій вони працюють.

Бажаю вам чудового сезону 2018-2019 років!

Щиро ваш, Жан-Люк КАП

Фермер & Голова наглядової ради MAS Seeds

8

науково-дослідних центрів

що створюють гібриди кукурудзи, соняшнику та озимого ріпаку

12

міжнародних філій

Продажі насіння у 50 країнах

140

мільйонів євро

торговельного обороту

15%

торговельного обороту

щороку інвестуються в наукові дослідження та розробки